Operatorlar ishonchlilik indeksi
Har bir zaryadlash tarmog‘i haydovchilar uchun jonli holatni qanchalik ishonchli e’lon qilishi. Ballar jonli holat ulushi, ma’lumot oqimining ishlash vaqti va eskirgan holat uchun jarimaga asoslanadi — hech qachon oqim nomiga emas.
Ushbu reyting Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY 4.0) litsenziyasi ostida e’lon qilingan. Iltimos, LiveChargeMap manbasini ko‘rsating. CC BY 4.0 · CSV sifatida yuklab olish
· har kuni qayta hisoblanadi
| O'rin | Operator | Quvvatlash nuqtalari | Ball | Jonli holat ulushi | Oqimning ishlash vaqti (30 kun) |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 101 | Auto Bączek | 2 | 69 | 50% | 97% |
| 1 102 | EL-DAM ApS | 2 | 69 | 50% | 98% |
| 1 103 | Enno Roggemann GmbH und Co. KG | 2 | 69 | 50% | 86% |
| 1 104 | FENJOY GmbH | 2 | 69 | 50% | 86% |
| 1 105 | Gmina Iwkowa | 2 | 69 | 50% | 97% |
| 1 106 | Heck Group GmbH | 2 | 69 | 50% | 86% |
| 1 107 | ICN | 2 | 69 | 50% | 97% |
| 1 108 | Lars Keller | 2 | 69 | 50% | 86% |
| 1 109 | Mario Kretzschmar | 2 | 69 | 50% | 86% |
| 1 110 | Parkhotel Plauen | 2 | 69 | 50% | 86% |
| 1 111 | Voyage | 2 | 69 | 50% | 97% |
| 1 112 | Zajazd Złota Rybka Magda Targosz | 2 | 69 | 50% | 97% |
| 1 113 | SWM Versorgungs GmbH | 2 977 | 68 | 47% | 86% |
| 1 114 | Berliner Stadtwerke GmbH | 1 523 | 68 | 56% | 86% |
| 1 115 | WAAT SAS | FR*WA2 | 1 212 | 68 | 41% | 93% |
| 1 116 | STATIONS-E | 1 147 | 68 | 42% | 93% |
| 1 117 | Elocity | 640 | 68 | 49% | 97% |
| 1 118 | Den Hartog Charging B.V. | 570 | 68 | 54% | 89% |
| 1 119 | Partage Ma Borne | 297 | 68 | 41% | 93% |
| 1 120 | ChargeFacile | FR*LUM | 193 | 68 | 42% | 93% |
| 1 121 | Smappee | 136 | 68 | 49% | 87% |
| 1 122 | Hong Kong EV Power Limited, CLPe | 111 | 68 | 47% | 86% |
| 1 123 | LEEA GmbH | 66 | 68 | 48% | 86% |
| 1 124 | Easy Charge | FR*ECH | 19 | 68 | 42% | 93% |
| 1 125 | Cornerstone EV Charging Service Limited, Others | 17 | 68 | 47% | 86% |
| 1 126 | SEE YOU SUN | 12 | 68 | 42% | 93% |
| 1 127 | Blåsjön Camping (Z-kW) | 4 | 68 | 50% | 82% |
| 1 128 | Göteborgs Stads Parkering | 4 | 68 | 50% | 82% |
| 1 129 | LIR Teknik AB / Z-kW - Ormsjö - Laddar Jämtland | 4 | 68 | 50% | 82% |
| 1 130 | Washstop Scandinavia AB | 2 | 68 | 50% | 82% |
| 1 131 | Freshmile | FR*FR1 | 9 391 | 67 | 40% | 93% |
| 1 132 | STRIDES YTL PTE. LTD. | 1 136 | 67 | 34% | 99% |
| 1 133 | PORSCHE SLOVENIJA, d.o.o. | 417 | 67 | 35% | 99% |
| 1 134 | Helen Oy | 250 | 67 | 35% | 100% |
| 1 135 | WISAG Elektrotechnik Holding GmbH & Co. KG | 245 | 67 | 55% | 86% |
| 1 136 | GGEW | 205 | 67 | 53% | 86% |
| 1 137 | Stadtwerke Kiel Aktiengesellschaft | 173 | 67 | 55% | 86% |
| 1 138 | Syndicat d'Energie et des Déchets de la Marne (SDED52) | FR*S52 | 90 | 67 | 40% | 93% |
| 1 139 | NRG Mobility | 60 | 67 | 53% | 89% |
| 1 140 | Stadtwerke Bühl GmbH | 47 | 67 | 55% | 86% |
| 1 141 | Gemeindewerke Oberhaching GmbH | 26 | 67 | 54% | 86% |
| 1 142 | Stadtwerke Hersbruck | 20 | 67 | 55% | 86% |
| 1 143 | TOTAL ENERGIES GREECE | 18 | 67 | 44% | 100% |
| 1 144 | evMega Technology Ltd, Mercedes-EQ | 9 | 67 | 44% | 86% |
| 1 145 | Scopius EV Charging | 7 | 67 | 43% | 89% |
| 1 146 | NW IECharge | 629 | 66 | 39% | 93% |
| 1 147 | go2zero charging solutions gmbh | 356 | 66 | 46% | 86% |
| 1 148 | Wewise | 107 | 66 | 38% | 93% |
| 1 149 | Halo Energy | 48 | 66 | 44% | 86% |
| 1 150 | Pädagogisch Soziales Zentrum Dortmund e.V. | 18 | 66 | 44% | 86% |
| 1 151 | Neustadtdienste AöR | 15 | 66 | 53% | 86% |
| 1 152 | BASF InfraService & Solutions Lausitz GmbH | 14 | 66 | 43% | 86% |
| 1 153 | YES55 | FR*Y55 | 1 073 | 65 | 36% | 93% |
| 1 154 | mblty charging | 469 | 65 | 51% | 86% |
| 1 155 | Mercedes-EQ, Others, CR Supercharge Technology Company Limited | 171 | 65 | 41% | 86% |
| 1 156 | Zephyre | FR*ZP1 | 167 | 65 | 35% | 93% |
| 1 157 | Fortisis | 130 | 65 | 41% | 100% |
| 1 158 | Bornevo Connect | 94 | 65 | 36% | 93% |
| 1 159 | Enertec, d.o.o. | 83 | 65 | 31% | 99% |
| 1 160 | Tesla, CR Supercharge Technology Company Limited | 69 | 65 | 41% | 86% |
| 1 161 | Picoty | FR*PY2 | 57 | 65 | 35% | 93% |
| 1 162 | Auto-Schmid GmbH | 26 | 65 | 42% | 86% |
| 1 163 | Waterschap Brabantse Delta | 4 | 65 | 50% | 89% |
| 1 164 | NRG Group | 2 | 65 | 50% | 89% |
| 1 165 | TankE GmbH | 1 890 | 64 | 50% | 86% |
| 1 166 | Agrisnellaad | 280 | 64 | 43% | 89% |
| 1 167 | WEMAG | 259 | 64 | 48% | 86% |
| 1 168 | Syndicat Départemental d'Énergie de Tarn-et-Garonne (SDE82) | FR*S82 | 216 | 64 | 33% | 93% |
| 1 169 | ElpeFuture | 193 | 64 | 38% | 100% |
| 1 170 | Eranovum e-Mobility France SAS | 94 | 64 | 33% | 93% |
| 1 171 | Sorel energies | 91 | 64 | 33% | 93% |
| 1 172 | Hong Kong EV Power Limited, CR Supercharge Technology Company Limited | 38 | 64 | 39% | 86% |
| 1 173 | CHM Mobility | 29 | 64 | 34% | 93% |
| 1 174 | Leisure and Cultural Services Department, Hong Kong EV Power Limited (EPD) | 20 | 64 | 40% | 86% |
| 1 175 | Elektro Bauer GmbH & Co.KG | 10 | 64 | 40% | 86% |
| 1 176 | Property Developer, SINOPEC (HONG KONG) PETROL FILLING STATION COMPANY LIMITED, Marsbu | 10 | 64 | 40% | 86% |
| 1 177 | Pay n Charge Norge AS - AC | 9 | 64 | 33% | 93% |
| 1 178 | Backend Success GmbH | 8 | 64 | 50% | 86% |
| 1 179 | Biomichl OHG | 8 | 64 | 50% | 86% |
| 1 180 | KMG Klinikum Thüringen Brandenburg GmbH | 8 | 64 | 50% | 86% |
| 1 181 | Schneider Solar | 4 | 64 | 50% | 86% |
| 1 182 | vryon GmbH | 4 | 64 | 50% | 86% |
| 1 183 | KMG Elbtalklinik Bad Wilsnack GmbH | 2 | 64 | 50% | 86% |
| 1 184 | infra fürth gmbh | 2 | 64 | 50% | 86% |
| 1 185 | Waybler Ab | 1 466 | 63 | 41% | 82% |
| 1 186 | Load Stations | 1 212 | 63 | 32% | 93% |
| 1 187 | Backcharge GmbH | 791 | 63 | 35% | 93% |
| 1 188 | MEGA M d.o.o. | 625 | 63 | 27% | 99% |
| 1 189 | Others, CR Supercharge Technology Company Limited | 304 | 63 | 38% | 86% |
| 1 190 | Indelec | 288 | 63 | 32% | 93% |
| 1 191 | Bocholter Energie- und Wasserversorgung GmbH | 129 | 63 | 48% | 86% |
| 1 192 | Dutch Charge | 102 | 63 | 45% | 89% |
| 1 193 | Tesla, Hong Kong EV Power Limited, Mercedes-EQ | 27 | 63 | 37% | 86% |
| 1 194 | In(n) Energie GmbH | 16 | 63 | 38% | 86% |
| 1 195 | PhoenixPower | 5 | 63 | 40% | 97% |
| 1 196 | Bump | 2 215 | 62 | 31% | 93% |
| 1 197 | Road | FR*EFL | 1 472 | 62 | 30% | 93% |
| 1 198 | Interparking France | 944 | 62 | 30% | 93% |
| 1 199 | Route220 | 226 | 62 | 23% | 100% |
| 1 200 | Borneco | FR*BHM | 156 | 62 | 30% | 93% |
14 065 ta operator baholangan; CSV yuklab olish faylida ularning barchasi keltirilgan.
Ball qanday hisoblanadi
Jonli ma'lumot uzatishga qodir oqimga ega har bir operator uchun kunlik ball quyidagicha hisoblanadi:
clamp(0, 100, round(100 × (0.50 × live_share + 0.40 × feed_uptime + 0.10 × (1 − stale_share))))
- Jonli holat ulushi — yangi holatga ega (bo‘sh, band yoki xizmatdan tashqari, dolzarblik oynasi doirasida xabar qilingan) zaryadlash nuqtalarining ulushi, statistika sahifasidagi kabi. Eskirgan xabarlar hisobga olinmaydi.
- Oqimning ishlash vaqti — so‘nggi 30 kun davomida ushbu operator shoxobchalarini uzatuvchi oqimlar bo‘yicha yakunlangan rejali sinxronlashlarning muvaffaqiyatli o‘tganlari ulushi. Biz oqim nomini hech qachon ko‘rsatmaymiz.
- Eskirmagan holat ulushi — birdan holati dolzarblik oynasidan eski bo‘lgan zaryadlash nuqtalari ulushini ayirganda hosil bo‘ladigan qiymat.
- Jonli oqimga ega har bir operator, qanchalik kichik bo'lmasin, baholanadi: ko'rsatkichlar tanlanma bo'yicha emas, uning barcha quvvatlash nuqtalari bo'yicha hisoblanadi. Faqat statik reyestr ma'lumotlariga ega bo'lgan va jonli oqimi bo'lmagan operatorlar o'zlarining ma'lumotlar sifati sahifasida baholanmagan deb ko'rsatiladi va ushbu reytingga kiritilmaydi.
Ro‘yxatingizni qanday yaxshilash mumkin · Tarmoq statistikasi