Üzemeltetői megbízhatósági index

Mennyire megbízhatóan teszi közzé az egyes töltőhálózat az élő állapotot a járművezetők számára. A pontszám az élő állapot arányát, az adatfolyam rendelkezésre állását és az elavult állapotok miatti levonást veszi figyelembe – az adatfolyam nevét soha.

Ez a rangsor a Creative Commons Nevezd meg! 4.0 (CC BY 4.0) licenc alatt jelenik meg. Kérjük, tüntesse fel a LiveChargeMap forrást. CC BY 4.0 · Letöltés CSV-ként

· naponta újraszámításra kerül

Értékelt üzemeltetők megbízhatósági pontszám szerint
Helyezés Operátor Töltőpontok Pontszám Élő állapot aránya Adatfolyam rendelkezésre állása (30 nap)
301 Virsi 65 98 97% 98%
302 Porsche Sales & Marketplace GmbH 56 98 96% 100%
303 Moto Hospitality 54 98 100% 96%
304 Basware Oyj 50 98 96% 100%
305 EV Infrastruktūra, UAB 42 98 100% 94%
306 CITY ENERGY GO PTE. LTD. 27 98 96% 99%
307 Neste Lietuva, UAB 12 98 100% 94%
308 EVCPs Charge & Go 6 98 100% 96%
309 VIRŠI Lietuva, UAB 3 98 100% 94%
310 UK Fuels Limited 2 98 100% 96%
311 EnergyVision 4 144 97 94% 99%
312 Powerdot, S.A 2 140 97 96% 98%
313 SHELL SINGAPORE PTE. LTD. 1 944 97 95% 99%
314 Chargy 1 897 97 95% 98%
315 GreenWay Polska Sp. z o.o. 1 762 97 97% 97%
316 EDF Danmark A/S 1 661 97 99% 93%
317 Modulo 1 601 97 100% 92%
318 naturenergie holding AG 943 97 100% 94%
319 Eldrive Lithuania, UAB 889 97 99% 94%
320 Uno-X Mobility Norge AS 635 97 100% 93%
321 Enefit 469 97 96% 98%
322 Budimex PPP S.A. 374 97 97% 97%
323 Elektrum Lietuva, UAB 343 97 99% 94%
324 Mota-Engil Renewing 340 97 96% 98%
325 Uno-X Mobility Danmark A/S 313 97 96% 97%
326 Region H 310 97 100% 93%
327 VOLTRIS d.o.o. 308 97 95% 99%
328 EMEL - Empresa Municipal de Mobilidade e Estacionamento de Lisboa, E.M., S.A. 178 97 96% 98%
329 PEM 158 97 97% 97%
330 Alecta Fastigheter 156 97 99% 93%
331 EleportPL 120 97 98% 97%
332 SEGMA - Serviços de Engenharia Gestão e Manutenção Lda 117 97 97% 98%
333 Eleport, UAB 91 97 99% 94%
334 Colruyt Group 87 97 100% 93%
335 Cepsa Portuguesa Petroleos 63 97 97% 98%
336 Stella Energy 60 97 97% 97%
337 EIGEN ENERGY PTE. LTD. 48 97 94% 99%
338 ST ENGINEERING URBAN SOLUTIONS LTD. 45 97 96% 99%
339 nef Strøm 45 97 100% 93%
340 DLO 44 97 100% 93%
341 DEAS A/S 42 97 100% 93%
342 Dream Energy Belgium 31 97 100% 93%
343 Rhenus Logistics 31 97 100% 93%
344 DitoBus 28 97 100% 93%
345 EBO Consult A/S 22 97 100% 93%
346 STELLA ENERGY NORWAY AS 22 97 100% 93%
347 Daimler Truck 9 97 100% 93%
348 Greenzz 9 97 100% 93%
349 DTU AHEAD WP7 8 97 100% 93%
350 EG Group 8 97 100% 93%
351 EVtech4U 8 97 100% 93%
352 Maxol Limited 8 97 100% 93%
353 OSCARS GATE 30 EIENDOM AS 8 97 100% 93%
354 EVDK 7 97 100% 93%
355 H.Essers 5 97 100% 93%
356 Paragon Mobility | FR*PAM 5 97 100% 92%
357 Atlante | FR*ATL 4 97 100% 92%
358 DRIIV AS 4 97 100% 93%
359 EV-EL 4 97 100% 93%
360 Kinto Belgium 4 97 100% 93%
361 Neas Energi Telekom AS 4 97 100% 93%
362 OZECAR [BE] 4 97 100% 93%
363 Belina Smart Solutions 3 97 100% 93%
364 Clevenergy CPO 2 97 100% 93%
365 Demo CPO 2 97 100% 93%
366 Greenman Energy 2 97 100% 93%
367 CL Electric A/S 1 97 100% 93%
368 Radius Business Solutions (Belgium) NV 1 97 100% 93%
369 SRL borne.be 1 97 100% 93%
370 eV Field Service 1 97 100% 93%
371 Atlante Infra Portugal, S.A 1 346 96 93% 98%
372 evyve Charging Network 961 96 96% 96%
373 Aura 724 96 98% 93%
374 AVIA VOLT Suisse AG 593 96 93% 100%
375 Porsche Sales & Marketplace 593 96 99% 91%
376 Fastned France 497 96 98% 92%
377 Circle K A/S 477 96 98% 93%
378 By & Havn 470 96 98% 93%
379 Looad 274 96 97% 93%
380 CHARGE POLSKA SP Z O O 223 96 96% 97%
381 PARERA MOBILITE | FR*MW1 190 96 99% 92%
382 Modalizy 158 96 92% 99%
383 SMA eMobility Portal 114 96 96% 93%
384 TESLA MOTORS SINGAPORE PRIVATE LIMITED 113 96 93% 99%
385 GREAT CHARGE PTE. LTD. 84 96 93% 99%
386 Vital EV Solutions 51 96 98% 93%
387 Audi charging hub 50 96 98% 93%
388 Veimonte Lda 35 96 94% 98%
389 Hessel Power 18 96 94% 97%
390 Yano Charging Station 14 96 93% 100%
391 Qwello Benelux BV 12 850 95 99% 88%
392 Virta Global Finland 7 160 95 91% 100%
393 Recharge 4 795 95 93% 98%
394 Galp Power OPC 3 179 95 93% 98%
395 Pluq 2 791 95 96% 93%
396 eParking 1 735 95 91% 100%
397 ChargePoint Austria GmbH | FR*CG0 983 95 97% 92%
398 Modelo Continente Hipermercados, S.A. 933 95 92% 98%
399 Evenli Oy 694 95 91% 100%
400 Enefit, UAB 690 95 96% 94%

14 073 üzemeltető kapott értékelést; a CSV-letöltés mindegyiküket felsorolja.

A pontszám kiszámításának módja

Minden élő adatfolyamra képes szolgáltató esetében a napi pontszám a következő:

clamp(0, 100, round(100 × (0.50 × live_share + 0.40 × feed_uptime + 0.10 × (1 − stale_share))))

  • Élő állapot aránya – a friss állapotú töltőpontok aránya (elérhető, használatban van vagy üzemen kívül van, a frissességi időablakon belül jelentve), ahogyan a statisztikai oldalon is szerepel. Az elavult jelentések nem számítanak.
  • Adatfolyam rendelkezésre állása – az elmúlt 30 napban a befejezett, ütemezett szinkronizálási futások közül azok aránya, amelyek sikeresek voltak az üzemeltető állomásait szállító adatfolyamoknál. Az adatfolyam nevét soha nem közöljük.
  • Nem elavult arány – egyből kivonva azon töltőpontok aránya, amelyek állapota régebbi a frissességi időablaknál.
  • Minden élő adatfolyammal rendelkező szolgáltató értékelésre kerül, bármilyen kicsi is: a számok az összes töltőpontját figyelembe veszik, nem csupán egy mintát. Azok a szolgáltatók, amelyek kizárólag statikus nyilvántartási adatokkal rendelkeznek, és nincs élő adatfolyamuk, az adatminőségi oldalukon nem értékeltként jelennek meg, és ebből a rangsorból kimaradnak.

Hogyan javíthatja a megjelenését · Hálózati statisztikák